Podélná příčka pro regálový box - 60x9 cm
Kód: TBA-964456Detailní popis produktu
Hlavní výhody
- Rozdělení regálového boxu – umožňuje přehlednější uspořádání drobných součástek.
- Snadná upevnění – podélná příčka se upevňuje do připravených vodicích lišt po stranách boxu.
Popis produktu
Podélná příčka pro regálový box je určena k rozdělení regálového boxu na 2 oddíly. Je vyrobena tak, aby se snadno upevnila do připravených vodicích lišt po stranách boxu.
Kompatibilita a využití
Podélná příčka je kompatibilní s regálovými boxy s vodicími lištami. Ideální pro použití s produkty 964400, 964410 a 964420.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Regálové boxy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.14 kg |
| EAN: | 8594177268940 |
| Hmotnost: | 0.14 kg |
| Výška: | 7.9 cm |
| Šířka: | 0.3 cm |
| Délka: | 58 cm |
| Záruka: | 2 roky |
| Délka: | 58 cm |
| Šířka: | 0.3 cm |
| Výška: | 7.9 cm |
| Barva: | bílá |
| Materiál: | HPS |
| Objem: | l |
| Rozměr: | 58 x 0.3 x 7.9 cm |
| Hmotnost: | 0.14 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
-1.png)




