Podélná příčka s výřezy pro regálový box - 30x9 cm
Kód: TBA-964460Detailní popis produktu
Hlavní výhody
- Přesné uchycení – Díky vodicím drážkám zůstává stabilně na svém místě.
- Flexibilní členění – Výřezy umožňují kombinovat další příčné předěly.
Popis produktu
Podélná příčka s výřezy pro regálový box je speciálně navržena pro regálové boxy. Má rozměry 30x9 cm a je ideální pro detailní třídění menších komponentů a součástek.
Kompatibilita a využití
Podélná příčka s výřezy je kompatibilní s produkty 964100, 964110 a 964120. Je ideální pro použití v regálových boxech, kde je potřeba detailní třídění menších komponentů a součástek.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Regálové boxy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.06 kg |
| EAN: | 8594177268964 |
| Hmotnost: | 0.06 kg |
| Výška: | 7.9 cm |
| Šířka: | 0.3 cm |
| Délka: | 27.67 cm |
| Záruka: | 2 roky |
| Délka: | 27.67 cm |
| Šířka: | 0.3 cm |
| Výška: | 7.9 cm |
| Barva: | bílá |
| Materiál: | HPS |
| Objem: | l |
| Rozměr: | 27.67 x 0.3 x 7.9 cm |
| Hmotnost: | 0.06 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
-1.png)




