Podélná příčka s výřezy pro regálový box - 50x14 cm
Kód: TBA-964465Detailní popis produktu
Hlavní výhody
- Přesné uchycení – Díky přesnému uchycení do vodicích drážek zůstává stabilně na svém místě.
- Flexibilní členění – Výřezy umožňují kombinovat další příčné předěly a vytvořit tak jemnější a flexibilnější členění v regálovém boxu.
Popis produktu
Podélná příčka s výřezy pro regálový box - 50x14 cm je speciálně navržena pro regálový box. Produkt je určen pro detailní třídění menších komponentů a součástek.
Kompatibilita a využití
Produkt je vhodný pro regálový box s kódem 964330. Ideální řešení pro detailní třídění menších komponentů a součástek.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Regálové boxy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.18 kg |
| EAN: | 8594177269015 |
| Hmotnost: | 0.18 kg |
| Výška: | 12.9 cm |
| Šířka: | 0.3 cm |
| Délka: | 47.6 cm |
| Záruka: | 2 roky |
| Délka: | 47.6 cm |
| Šířka: | 0.3 cm |
| Výška: | 12.9 cm |
| Barva: | bílá |
| Materiál: | HPS |
| Objem: | l |
| Rozměr: | 47.6 x 0.3 x 12.9 cm |
| Hmotnost: | 0.18 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
-1.png)




