Podélná příčka s výřezy pro regálový box - 50x9 cm
Kód: TBA-964464Detailní popis produktu
Hlavní výhody
- Přesné uchycení – Díky vodicím drážkám zůstává stabilně na svém místě.
- Flexibilní členění – Výřezy umožňují kombinovat další příčné předěly.
Popis produktu
Podélná příčka s výřezy pro regálový box je určena pro regálový box o rozměrech 50x9 cm. Je navržena pro kombinaci s dalšími příčními předěly, aby bylo možné vytvořit jemnější a flexibilnější členění.
Kompatibilita a využití
Podélná příčka s výřezy je kompatibilní s produkty 964300, 964310 a 964320. Je ideální řešení pro detailní třídění menších komponentů a součástek v regálovém boxu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Regálové boxy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.11 kg |
| EAN: | 8594177269008 |
| Hmotnost: | 0.11 kg |
| Výška: | 7.9 cm |
| Šířka: | 0.3 cm |
| Délka: | 47.67 cm |
| Záruka: | 2 roky |
| Délka: | 47.67 cm |
| Šířka: | 0.3 cm |
| Výška: | 7.9 cm |
| Barva: | bílá |
| Materiál: | HPS |
| Objem: | l |
| Rozměr: | 47.67 x 0.3 x 7.9 cm |
| Hmotnost: | 0.11 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
-1.png)




