Popelnice 120 l hnědá
Kód: TBA-958006Detailní popis produktu
Hlavní výhody
- Snadná manipulace – díky kolečkům je popelnice snadno pohyblivá a lze ji snadno přemístit.
- Snadná údržba a čištění – popelnice je vyrobena z materiálu HDPE, který je odolný proti znečištění a lze jej snadno čistit.
- Vhodné pro venkovní i vnitřní použití – popelnice je vhodná pro použití jak venku, tak uvnitř budovy.
Popis produktu
Popelnice 120 l hnědá je praktická a funkční nádoba pro sběr odpadu. Je vyrobena z kvalitního materiálu HDPE, který je odolný proti znečištění a lze jej snadno čistit.
Kde ho využijete
Popelnici 120 l hnědou lze využít jako nádobu pro sběr odpadu v domácnosti, v kanceláři nebo na zahradě.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Plastové nádoby |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 9.3 kg |
| EAN: | 8006417008822 |
| Hmotnost: | 9.3 kg |
| Výška: | 96.4 cm |
| Šířka: | 55 cm |
| Délka: | 48 cm |
| Záruka: | 2 roky |
| Délka: | 48 cm |
| Šířka: | 55 cm |
| Výška: | 96.4 cm |
| Barva: | hnědá |
| Materiál: | HDPE |
| Objem: | 120 l |
| Rozměr: | 48 x 55 x 96.4 cm |
| Hmotnost: | 9.3 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
-1.png)




