Popelnice 120 l zelená
Kód: TBA-958003Detailní popis produktu
Hlavní výhody
- Snadná manipulace – díky kolečkům je popelnice snadno pohyblivá a můžete ji snadno přemístit do požadovaného místa.
- Snadná údržba a čištění – materiál HDPE je odolný proti znečištění a lze jej snadno čistit.
- Venkovní i vnitřní použití – popelnice je vhodná pro použití jak venku, tak uvnitř budovy.
Popis produktu
Popelnice 120 l zelená je praktická a funkční nádoba, která vám pomůže udržet své okolí čisté. Je vyrobena z kvalitního materiálu HDPE, který je odolný proti znečištění a lze jej snadno čistit.
Kde ho využijete
Popelnici 120 l zelenou můžete použít jako odpadkový koš v domácnosti, v kanceláři nebo v zahradě.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Plastové nádoby |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 9.3 kg |
| EAN: | 8006417003179 |
| Hmotnost: | 9.3 kg |
| Výška: | 96.4 cm |
| Šířka: | 55 cm |
| Délka: | 48 cm |
| Záruka: | 2 roky |
| Délka: | 48 cm |
| Šířka: | 55 cm |
| Výška: | 96.4 cm |
| Barva: | zelená |
| Materiál: | HDPE |
| Objem: | 120 l |
| Rozměr: | 48 x 55 x 96.4 cm |
| Hmotnost: | 9.3 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
-1.png)




