Popelnice 120 l žlutá
Kód: TBA-958004Detailní popis produktu
Hlavní výhody
- Velký objem – umožňuje uložit velké množství odpadu.
- Pevný plast – odolný proti poškození a snadné čištění.
- Žlutá barva – snadno viditelná a snadno identifikovatelná.
Popis produktu
Popelnice 120 l žlutá je vhodná pro použití v domácnostech, kancelářích nebo v jiných prostorách, kde je potřeba sbírat odpad.
Kde ho využijete
Popelnici 120 l žlutou můžete použít pro sběr odpadu v domácnostech, kancelářích nebo v jiných prostorách, kde je potřeba sbírat odpad.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Plastové nádoby |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 9.3 kg |
| EAN: | 8006417008815 |
| Hmotnost: | 9.3 kg |
| Výška: | 96.4 cm |
| Šířka: | 55 cm |
| Délka: | 48 cm |
| Záruka: | 2 roky |
| Délka: | 48 cm |
| Šířka: | 55 cm |
| Výška: | 96.4 cm |
| Barva: | žlutá |
| Materiál: | HDPE |
| Objem: | 120 l |
| Rozměr: | 48 x 55 x 96.4 cm |
| Hmotnost: | 9.3 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
-1.png)




