Popelnice 240 l červená
Kód: TBA-958101Detailní popis produktu
Hlavní výhody
- Velký objem – umožňuje uložit velké množství odpadu.
- Odolný materiál – vydrží dlouhodobé používání a snadné čištění.
- Praktická barva – snadno se integruje do většiny interiérů.
Popis produktu
Popelnice 240 l červená je ideální volbou pro domácnosti, které potřebují efektivní řešení pro sběr odpadu. Je vyrobena z kvalitního plastu, který je odolný vůči poškození a snadný na čištění.
Kde ho využijete
Popelnici 240 l červenou můžete použít v každé domácnosti, kde je potřeba efektivní řešení pro sběr odpadu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Plastové nádoby |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 16 kg |
| EAN: | 8006417010863 |
| Hmotnost: | 16 kg |
| Výška: | 108 cm |
| Šířka: | 73.4 cm |
| Délka: | 57.8 cm |
| Záruka: | 2 roky |
| Délka: | 57.8 cm |
| Šířka: | 73.4 cm |
| Výška: | 108 cm |
| Barva: | červená |
| Materiál: | HDPE |
| Objem: | 240 l |
| Rozměr: | 57.8 x 73.4 x 108 cm |
| Hmotnost: | 16 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
-1.png)




