Popelnice 240 l modrá
Kód: TBA-958102Detailní popis produktu
Hlavní výhody
- Snadná manipulace – díky kolečkům je popelnice snadno pohyblivá a můžete ji snadno přemístit do požadovaného místa.
- Snadná údržba a čištění – popelnice je vyrobena z materiálu HDPE, který je odolný proti korozi a snadno se čistí.
- Vhodné pro venkovní i vnitřní použití – popelnice je vhodná pro použití jak venku, tak uvnitř budovy, a je odolná proti povětrnostním podmínkám.
Popis produktu
Popelnice 240 l modrá je praktická a funkční nádoba, která vám pomůže udržet své okolí čisté a pořádné. Je vyrobena z materiálu HDPE, který je odolný proti korozi a snadno se čistí.
Kde ho využijete
Popelnici 240 l modrou můžete využít jako popelnicí pro vaši zahradu, parkoviště nebo jako nádoby pro sběr odpadu uvnitř budovy.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Plastové nádoby |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 16 kg |
| EAN: | 8006417010818 |
| Hmotnost: | 16 kg |
| Výška: | 108 cm |
| Šířka: | 73.4 cm |
| Délka: | 57.8 cm |
| Záruka: | 2 roky |
| Délka: | 57.8 cm |
| Šířka: | 73.4 cm |
| Výška: | 108 cm |
| Barva: | modrá |
| Materiál: | HDPE |
| Objem: | 240 l |
| Rozměr: | 57.8 x 73.4 x 108 cm |
| Hmotnost: | 16 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
-1.png)




