Popelnice 240 l zelená
Kód: TBA-958103Detailní popis produktu
Hlavní výhody
- Velký objem – umožňuje uložení většího množství odpadu
- Pevný plast – odolný a trvanlivý materiál
- Praktická velikost – vhodná pro většinu domácností
Popis produktu
Popelnice 240 l zelená je ideální volbou pro ty, kteří chtějí mít vždy po ruce nádoby pro sběr odpadu. Je vyrobena z kvalitního plastu, který je odolný proti poškození a může vydržet i náročné používání.
Kde ho využijete
Popelnici 240 l zelenou můžete použít jako sběrnou nádobu pro odpad z kuchyně, koupelny nebo z jiných částí domu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Plastové nádoby |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 16 kg |
| EAN: | 8006417003186 |
| Hmotnost: | 16 kg |
| Výška: | 108 cm |
| Šířka: | 73.4 cm |
| Délka: | 57.8 cm |
| Záruka: | 2 roky |
| Délka: | 57.8 cm |
| Šířka: | 73.4 cm |
| Výška: | 108 cm |
| Barva: | zelená |
| Materiál: | HDPE |
| Objem: | 240 l |
| Rozměr: | 57.8 x 73.4 x 108 cm |
| Hmotnost: | 16 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
-1.png)




