Popelnice 80 l černá
Kód: TBA-957900Detailní popis produktu
Hlavní výhody
- Velký objem – umožňuje uložit velké množství odpadu.
- Odolný materiál – chrání před poškozením a znečištěním.
- Černá barva – skryje se v interiéru a nepůsobí rušivě.
Popis produktu
Popelnice 80 l černá je praktická nádoba pro sběr odpadu, která se snadno umísťuje do domácnosti a poskytuje dostatečný prostor pro uložení odpadu.
Kde ho využijete
Popelnici 80 l černou můžete použít v každé domácnosti, kde je potřeba sbírat odpad a udržovat čistotu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Plastové nádoby |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 7.65 kg |
| EAN: | 8006417013161 |
| Hmotnost: | 7.65 kg |
| Výška: | 92 cm |
| Šířka: | 50 cm |
| Délka: | 45 cm |
| Záruka: | 2 roky |
| Délka: | 45 cm |
| Šířka: | 50 cm |
| Výška: | 92 cm |
| Barva: | černá |
| Materiál: | HDPE |
| Objem: | 80 l |
| Rozměr: | 45 x 50 x 92 cm |
| Hmotnost: | 7.65 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
-1.png)




