Přepravka cukrářská nízká
Kód: TBA-925509Detailní popis produktu
Hlavní výhody
- Odolnost vůči teplotám – plastové boxy vyrobené z vysoce kvalitního polyethylenu odolávají i nízkým teplotám, proto jsou vhodné i do chladících zařízení.
- Hygienické čisticí vlastnosti – přepravky mají hladký povrch a jsou hygienicky čistitelné, což je ideální pro potravinářský průmysl.
- Možnost potisku – přepravky lze potiskovat, což je další výhodou pro podniky, které potřebují personalizovat své produkty.
Popis produktu
Přepravka cukrářská nízká je speciálně navržena pro přepravu lahůdek a dalších potravin. Je vyrobena z vysoce kvalitního polyethylenu, který je odolný vůči teplotám a má hladký povrch, který je snadno čistitelný.
Kde ho využijete
Přepravku cukrářskou nízkou můžete využít pro přepravu lahůdek, sušenek, cukrovinek a dalších potravin v potravinářském průmyslu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Přepravky na pečivo, lahůdky, cukrářské přepravky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1.18 kg |
| EAN: | 8594177261392 |
| Hmotnost: | 1.18 kg |
| Výška: | 9.5 cm |
| Šířka: | 40 cm |
| Délka: | 60 cm |
| Záruka: | 2 roky |
| Délka: | 60 cm |
| Šířka: | 40 cm |
| Výška: | 9.5 cm |
| Barva: | natur |
| Materiál: | HDPE |
| Vnitřní délka: | 56 cm |
| Vnitřní šířka: | 36 cm |
| Vnitřní výška: | 9 cm |
| Objem: | 18 l |
| Rozměr: | 60 x 40 x 9.5 cm |
| Hmotnost: | 1.18 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
-1.png)




