Přepravka cukrářská střední - otevřený úchyt
Kód: TBA-925609Detailní popis produktu
Hlavní výhody
- Hygienicky čistitelná – hladká povrchová úprava umožňuje snadné čištění a zajišťuje hygienu při práci s potravinami.
- Odolná vůči teplotám – plastový materiál odolává nízkým teplotám, takže je možné jej použít i v chladících zařízeních.
- Možnost potisku – umožňuje individuální personalizaci produktů.
Popis produktu
Přepravka cukrářská střední je vhodná pro přepravu lahůdek a je vyrobena z vysoce kvalitního polyetylenu, který je odolný vůči teplotám.
Kde ho využijete
Přepravku cukrářskou střední můžete použít pro přepravu lahůdek v potravinářském průmyslu nebo v kuchyni.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Přepravky na pečivo, lahůdky, cukrářské přepravky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1.32 kg |
| EAN: | 8594177261408 |
| Hmotnost: | 1.32 kg |
| Výška: | 13.5 cm |
| Šířka: | 40 cm |
| Délka: | 60 cm |
| Záruka: | 2 roky |
| Délka: | 60 cm |
| Šířka: | 40 cm |
| Výška: | 13.5 cm |
| Barva: | natur |
| Materiál: | PE |
| Vnitřní délka: | 56 cm |
| Vnitřní šířka: | 36.5 cm |
| Vnitřní výška: | 13 cm |
| Objem: | 26 l |
| Rozměr: | 60 x 40 x 13.5 cm |
| Hmotnost: | 1.32 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
-1.png)




