Přepravka EURO s víkem 80x60x33,5
Kód: TBA-966030Detailní popis produktu
Hlavní výhody
- Odolnost vůči teplotám – Odolná vůči chladu a kontaktnímu teplu.
- Odolnost vůči chemikáliím – Odolná vůči kyselinám a louhům.
- Optimalizace pro automatizovanou logistiku – Optimalizováno pro použití v automatizované logistice (vhodné pro použití na přepravnících a válečkových transportérech).
- Možnost potisku
Popis produktu
Přepravka EURO s víkem 80x60x33,5 je plastový box vyrobený z vysoce kvalitního polypropylenu. Má víko se 3 panty a dvě závěry na zacvaknutí. Je vhodný pro dopravu a skladování různých materiálů.
Kompatibilita a využití
Přepravka EURO s víkem 80x60x33,5 je kompatibilní s mnoha dalšími produkty, včetně přepravníků a válečkových transportérů. Je vhodný pro použití v automatizované logistice.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | EURO přepravky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 7 kg |
| EAN: | 8594177263181 |
| Hmotnost: | 7 kg |
| Výška: | 33.5 cm |
| Šířka: | 60 cm |
| Délka: | 80 cm |
| Záruka: | 2 roky |
| Délka: | 80 cm |
| Šířka: | 60 cm |
| Výška: | 33.5 cm |
| Barva: | šedá |
| Materiál: | PP |
| Vnitřní délka: | 77 cm |
| Vnitřní šířka: | 57 cm |
| Vnitřní výška: | 30.5 cm |
| Objem: | 133 l |
| Rozměr: | 80 x 60 x 33.5 cm |
| Úchyt: | otevřený |
| Hmotnost: | 7 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
-1.png)




