Přepravka OZ 60x40x22 cm reg.
Kód: TBA-129200Detailní popis produktu
Hlavní výhody
- Delší trvanlivost potravin – perforované bedny umožňují přístup vzduchu k potravinám.
- Odolnost vůči olejům a pryskyřicím – plastové boxy jsou vyrobeny z regranulátu nebo vysoce kvalitního polyetylenu.
- Normované rozměry – 60 x 40 cm jsou ideální pro transport a manipulaci na paletách.
Popis produktu
Přepravka OZ 60x40x22 cm reg. je praktická přepravka na ovoce a zeleninu, která je vyrobena z regranulátu nebo vysoce kvalitního polyetylenu.
Kde ho využijete
Přepravku OZ 60x40x22 cm reg. můžete použít pro transport a manipulaci ovoce a zeleniny na paletách.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Přepravky na ovoce a zeleninu |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1.5 kg |
| EAN: | 8594177260241 |
| Hmotnost: | 1.5 kg |
| Výška: | 22 cm |
| Šířka: | 40 cm |
| Délka: | 60 cm |
| Záruka: | 2 roky |
| Délka: | 60 cm |
| Šířka: | 40 cm |
| Výška: | 22 cm |
| Materiál: | Reg. |
| Vnitřní délka: | 56.5 cm |
| Vnitřní šířka: | 36.5 cm |
| Vnitřní výška: | 20.5 cm |
| Objem: | 30 l |
| Rozměr: | 60 x 40 x 22 cm |
| Hmotnost: | 1.5 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
-1.png)




