Přepravka E1 - manipulační reg.
Kód: TBA-919509Detailní popis produktu
Hlavní výhody
- Optimalizace pro automatizovanou logistiku – Přepravka E1 je navržena tak, aby byla efektivní v automatizovaných logistických systémech.
- Vhodnost pro použití na přepravnících a válečkových transportérech – Přepravka E1 je vhodná pro použití na přepravnících a válečkových transportérech, což umožňuje snadnou manipulaci a přepravu zboží.
Popis produktu
Přepravka E1 je speciálně navržena pro manipulaci a přepravu zboží v automatizovaných logistických systémech. Je vybavena systémem odvodu vody od okraje přepravky směrem ven, což zajišťuje bezpečnou a efektivní přepravu zboží.
Kompatibilita a využití
Přepravka E1 je kompatibilní s válečkovými transportéry a přepravníky. Je také možné ji potiskovat, což umožňuje personalizaci produktu podle potřeb zákazníků. Přepravka E1 nemá atest na styk s potravinami, proto je vhodná pro použití v logistických systémech, kde se nepotřebojí manipulovat s potravinami.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Přepravky na maso, pro masný průmysl |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1.5 kg |
| EAN: | 8594177264379 |
| Hmotnost: | 1.5 kg |
| Výška: | 12.5 cm |
| Šířka: | 40 cm |
| Délka: | 60 cm |
| Záruka: | 2 roky |
| Délka: | 60 cm |
| Šířka: | 40 cm |
| Výška: | 12.5 cm |
| Barva: | červená |
| Materiál: | PE regranulát |
| Vnitřní délka: | 55.5 cm |
| Vnitřní šířka: | 35.5 cm |
| Vnitřní výška: | 11 cm |
| Objem: | 21 l |
| Rozměr: | 60 x 40 x 12.5 cm |
| Hmotnost: | 1.5 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
-1.png)




