Přepravka ECO 40x30x12 uzavřený úchyt
Kód: TBA-965000Detailní popis produktu
Hlavní výhody
- Ekologický materiál – Přepravka je vyrobena z regranulovaného materiálu, který přispívá k ochraně naší planety.
- Hygienická a jednoduše stohovatelná – Přepravka je vhodná pro dopravu a skladování, protože je hygienická a jednoduše stohovatelná.
- Optimalizováno pro automatizovanou logistiku – Přepravka je optimalizována pro použití v automatizované logistice, vhodná pro použití na přepravnících a válečkových transportérech.
- Možnost potisku
Popis produktu
Přepravka ECO 40x30x12 uzavřený úchyt je uzavřená přepravka s rozměry 40x30x12 cm. Je vyrobena z regranulovaného materiálu a je vhodná pro dopravu a skladování různých produktů.
Kompatibilita a využití
Přepravka ECO 40x30x12 uzavřený úchyt je kompatibilní s mnoha produkty, včetně přepravníků a válečkových transportérů. Je optimalizována pro použití v automatizované logistice a je vhodná pro dopravu a skladování různých produktů. Přepravka je také jednoduše stohovatelná a hygienická, což ji činí ideální volbou pro dopravu a skladování produktů.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | ECO EURO přepravky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.84 kg |
| EAN: | 8594177267011 |
| Hmotnost: | 0.84 kg |
| Výška: | 12 cm |
| Šířka: | 30 cm |
| Délka: | 40 cm |
| Záruka: | 2 roky |
| Délka: | 40 cm |
| Šířka: | 30 cm |
| Výška: | 12 cm |
| Barva: | šedá |
| Materiál: | PP Reg. |
| Vnitřní délka: | 37 cm |
| Vnitřní šířka: | 27 cm |
| Vnitřní výška: | 11.5 cm |
| Objem: | 11 l |
| Rozměr: | 40 x 30 x 12 cm |
| Úchyt: | uzavřený |
| Hmotnost: | 0.84 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
-1.png)




