Přepravka ECO 60x40x12
Kód: TBA-965040Detailní popis produktu
Hlavní výhody
- Ekologický materiál – Přepravka je vyrobena z regranulovaného materiálu, který přispívá k ochraně naší planety.
- Hygienická a stohovatelná – Přepravka je jednoduše stohovatelná a vhodná pro hygienické použití.
- Optimalizováno pro automatizovanou logistiku – Přepravka je optimalizována pro použití v automatizované logistice, vhodná pro použití na přepravnících a válečkových transportérech.
- Možnost potisku
Popis produktu
Přepravka ECO 60x40x12 je univerzální pomocník ve všech průmyslových sektorech. Je vyrobena z regranulovaného materiálu a vhodná pro dopravu a skladování. Přepravka je jednoduše stohovatelná a vhodná pro hygienické použití.
Kompatibilita a využití
Přepravka ECO 60x40x12 je kompatibilní s automatizovanými přepravníky a válečkovými transportéry. Je vhodná pro použití v automatizované logistice a může být použita pro dopravu a skladování různých produktů. Přepravka je k dispozici v rozměrech 60x40x12 cm a je vyrobena z regranulovaného materiálu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | ECO EURO přepravky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1.36 kg |
| EAN: | 8594177267066 |
| Hmotnost: | 1.36 kg |
| Výška: | 12 cm |
| Šířka: | 40 cm |
| Délka: | 60 cm |
| Záruka: | 2 roky |
| Délka: | 60 cm |
| Šířka: | 40 cm |
| Výška: | 12 cm |
| Barva: | šedá |
| Materiál: | PP Reg. |
| Vnitřní délka: | 57 cm |
| Vnitřní šířka: | 37 cm |
| Vnitřní výška: | 11.5 cm |
| Objem: | 24 l |
| Rozměr: | 60 x 40 x 12 cm |
| Úchyt: | otevřený |
| Hmotnost: | 1.36 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
-1.png)




