Přepravka ECO 60x40x17
Kód: TBA-965050Detailní popis produktu
Hlavní výhody
- Ekologicky šetrný materiál – Přepravka je vyrobena z regranulovaného materiálu, který přispívá k ochraně naší planety.
- Hygienická a jednoduše stohovatelná – Přepravka je vhodná pro dopravu a skladování.
- Optimalizováno pro automatizovanou logistiku – Přepravka je vhodné pro použití na přepravnících a válečkových transportérech.
- Možnost potisku
Popis produktu
Přepravka ECO 60x40x17 je univerzální pomocník ve všech průmyslových sektorech. Je vyrobena z regranulovaného materiálu a je vhodná pro dopravu a skladování.
Kompatibilita a využití
Přepravka ECO 60x40x17 je kompatibilní s automatizovanými logistickými systémy a je vhodná pro použití na přepravnících a válečkových transportérech. Rozměry produktu jsou 60x40x17 cm.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | ECO EURO přepravky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1.54 kg |
| EAN: | 8594177267080 |
| Hmotnost: | 1.54 kg |
| Výška: | 17 cm |
| Šířka: | 40 cm |
| Délka: | 60 cm |
| Záruka: | 2 roky |
| Délka: | 60 cm |
| Šířka: | 40 cm |
| Výška: | 17 cm |
| Barva: | šedá |
| Materiál: | PP Reg. |
| Vnitřní délka: | 57 cm |
| Vnitřní šířka: | 37 cm |
| Vnitřní výška: | 16.5 cm |
| Objem: | 34 l |
| Rozměr: | 60 x 40 x 17 cm |
| Úchyt: | otevřený |
| Hmotnost: | 1.54 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
-1.png)




