Přepravka ECO 60x40x22
Kód: TBA-965060Detailní popis produktu
Hlavní výhody
- Ekologicky šetrný materiál – Přepravka je vyrobena z regranulovaného materiálu, který přispívá k ochraně naší planety.
- Hygienická a stohovatelná – Přepravka je jednoduše stohovatelná a vhodná pro dopravu a skladování.
- Optimalizováno pro automatizovanou logistiku – Přepravka je optimalizována pro použití v automatizované logistice, vhodná pro použití na přepravnících a válečkových transportérech.
- Možnost potisku
Popis produktu
Přepravka ECO 60x40x22 je univerzální pomocník ve všech průmyslových sektorech. Je vyrobena z regranulovaného materiálu a je vhodná pro dopravu a skladování. Přepravka je hygienická a jednoduše stohovatelná.
Kompatibilita a využití
Přepravka ECO 60x40x22 je kompatibilní s automatizovanými přepravníky a válečkovými transportéry. Je vhodná pro použití v automatizované logistice a je optimalizována pro dopravu a skladování. Přepravka je dostupná v rozměrech 60x40x22 cm a je vyrobena z regranulovaného materiálu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | ECO EURO přepravky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1.82 kg |
| EAN: | 8594177266519 |
| Hmotnost: | 1.82 kg |
| Výška: | 22 cm |
| Šířka: | 40 cm |
| Délka: | 60 cm |
| Záruka: | 2 roky |
| Délka: | 60 cm |
| Šířka: | 40 cm |
| Výška: | 22 cm |
| Barva: | šedá |
| Materiál: | PP Reg. |
| Vnitřní délka: | 57 cm |
| Vnitřní šířka: | 37 cm |
| Vnitřní výška: | 21.5 cm |
| Objem: | 45 l |
| Rozměr: | 60 x 40 x 22 cm |
| Úchyt: | otevřený |
| Hmotnost: | 1.82 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
-1.png)




