Přepravka ECO 60x40x27
Kód: TBA-965070Detailní popis produktu
Hlavní výhody
- Ekologicky přívětivý materiál – Přepravka je vyrobena z regranulovaného materiálu, který přispívá k ochraně naší planety.
- Hygienická a jednoduše stohovatelná – Přepravka je vhodná pro dopravu a skladování.
- Optimalizováno pro automatizovanou logistiku – Přepravka je vhodné pro použití na přepravnících a válečkových transportérech.
- Možnost potisku
Popis produktu
Přepravka ECO 60x40x27 je univerzální pomocník ve všech průmyslových sektorech. Je vyrobena z regranulovaného materiálu a přispívá k ochraně naší planety. Je hygienická, jednoduše stohovatelná a vhodná pro dopravu a skladování.
Kompatibilita a využití
Přepravka ECO 60x40x27 je optimalizována pro použití v automatizované logistice. Je vhodné pro použití na přepravnících a válečkových transportérech. Má rozměry 60x40x27 cm a je vyrobena z regranulovaného materiálu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | ECO EURO přepravky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 2.21 kg |
| EAN: | 8594177267110 |
| Hmotnost: | 2.21 kg |
| Výška: | 27 cm |
| Šířka: | 40 cm |
| Délka: | 60 cm |
| Záruka: | 2 roky |
| Délka: | 60 cm |
| Šířka: | 40 cm |
| Výška: | 27 cm |
| Barva: | šedá |
| Materiál: | PP Reg. |
| Vnitřní délka: | 57 cm |
| Vnitřní šířka: | 37 cm |
| Vnitřní výška: | 26.5 cm |
| Objem: | 55 l |
| Rozměr: | 60 x 40 x 27 cm |
| Úchyt: | otevřený |
| Hmotnost: | 2.21 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
-1.png)




