Přepravka ECO 60x40x32
Kód: TBA-965080Detailní popis produktu
Hlavní výhody
- Odolnost vůči teplotám – Odolná vůči chladu a kontaktnímu teplu.
- Odolnost vůči chemikáliím – Odolná vůči kyselinám a louhům.
- Optimalizace pro automatizovanou logistiku – Optimalizováno pro použití v automatizované logistice (vhodné pro použití na přepravnících a válečkových transportérech).
Popis produktu
Přepravka ECO 60x40x32 je plastová přepravka vyrobená z vysoce kvalitního polypropylenu. Je vhodná pro dopravu a skladování různých materiálů.
Kompatibilita a využití
Přepravka ECO 60x40x32 je vhodná pro použití v automatizované logistice, včetně použití na přepravnících a válečkových transportérech. Má rozměry 60x40x32 cm a je vyrobena z polypropylenu. Je možné ji potiskovat. Neobsahuje žádné specifické podmínky prodeje nebo použití.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | ECO EURO přepravky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 2.4 kg |
| EAN: | 8594177266526 |
| Hmotnost: | 2.4 kg |
| Výška: | 32 cm |
| Šířka: | 40 cm |
| Délka: | 60 cm |
| Záruka: | 2 roky |
| Délka: | 60 cm |
| Šířka: | 40 cm |
| Výška: | 32 cm |
| Barva: | šedá |
| Materiál: | PP Reg. |
| Vnitřní délka: | 57 cm |
| Vnitřní šířka: | 37 cm |
| Vnitřní výška: | 31.5 cm |
| Objem: | 66 l |
| Rozměr: | 60 x 40 x 32 cm |
| Úchyt: | otevřený |
| Hmotnost: | 2.4 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
-1.png)




