Přepravka ECO 80x60x22
Kód: TBA-965110Detailní popis produktu
Hlavní výhody
- Hygienická a jednoduše stohovatelná – Přepravka je vhodná pro dopravu a skladování.
- Optimalizováno pro automatizovanou logistiku – Vhodné pro použití na přepravnících a válečkových transportérech.
- Možnost potisku – Přepravka lze potisknout podle vašich potřeb.
Popis produktu
Přepravka ECO 80x60x22 je vyrobena z regranulovaného materiálu, který přispívá k ochraně naší planety. Je vhodná pro dopravu a skladování různých produktů.
Kompatibilita a využití
Přepravka ECO 80x60x22 je kompatibilní s automatizovanými logistickými systémy a je vhodná pro použití na přepravnících a válečkových transportérech. Je také možné ji potisknout podle vašich potřeb. Rozměry produktu jsou 80x60x22 cm.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | ECO EURO přepravky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 4.63 kg |
| EAN: | 8594177266533 |
| Hmotnost: | 4.63 kg |
| Výška: | 22 cm |
| Šířka: | 60 cm |
| Délka: | 80 cm |
| Záruka: | 2 roky |
| Délka: | 80 cm |
| Šířka: | 60 cm |
| Výška: | 22 cm |
| Barva: | šedá |
| Materiál: | PP Reg. |
| Vnitřní délka: | 77 cm |
| Vnitřní šířka: | 57 cm |
| Vnitřní výška: | 20.5 cm |
| Objem: | 89 l |
| Rozměr: | 80 x 60 x 22 cm |
| Úchyt: | otevřený |
| Hmotnost: | 4.63 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
-1.png)




