Přepravka ECO 80x60x32
Kód: TBA-965120Detailní popis produktu
Hlavní výhody
- Ekologicky přívětivý materiál – Přepravka je vyrobena z regranulovaného materiálu, který přispívá k ochraně naší planety.
- Hygienická a stohovatelná – Přepravka je jednoduše stohovatelná a vhodná pro dopravu a skladování.
- Optimalizováno pro automatizovanou logistiku – Přepravka je optimalizována pro použití v automatizované logistice, vhodná pro použití na přepravnících a válečkových transportérech.
- Možnost potisku
Popis produktu
Přepravka ECO 80x60x32 je univerzální pomocník ve všech průmyslových sektorech. Je vyrobena z regranulovaného materiálu a je vhodná pro dopravu a skladování. Přepravka je jednoduše stohovatelná a optimalizována pro použití v automatizované logistice.
Kompatibilita a využití
Přepravka ECO 80x60x32 je kompatibilní s širokou škálou produktů a je vhodná pro použití v automatizované logistice. Má rozměry 80x60x32 cm a je vyrobena z regranulovaného materiálu. Přepravka je vhodná pro dopravu a skladování a je jednoduše stohovatelná.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | ECO EURO přepravky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 5.26 kg |
| EAN: | 8594177267189 |
| Hmotnost: | 5.26 kg |
| Výška: | 32 cm |
| Šířka: | 60 cm |
| Délka: | 80 cm |
| Záruka: | 2 roky |
| Délka: | 80 cm |
| Šířka: | 60 cm |
| Výška: | 32 cm |
| Barva: | šedá |
| Materiál: | PP Reg. |
| Vnitřní délka: | 77 cm |
| Vnitřní šířka: | 57 cm |
| Vnitřní výška: | 30.5 cm |
| Objem: | 133 l |
| Rozměr: | 80 x 60 x 32 cm |
| Úchyt: | otevřený |
| Hmotnost: | 5.26 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
-1.png)




