Přepravka ESD EURO 40x30x17
Kód: TBA-965615Detailní popis produktu
Hlavní výhody
- Zamezení elektrostatického náboje – díky vodivému materiálu zamezíte vzniku elektrostatického náboje, který může poškodit citlivé elektro součástky.
- Bezpečná manipulace – naše přepravky jsou vyrobené z kvalitního materiálu, který zajišťuje bezpečnou manipulaci s elektro komponentami.
- Možnost potisku – naše přepravky lze potisknout, což je ideální pro podniky, které chtějí personalizovat své produkty.
Popis produktu
Přepravka ESD EURO 40x30x17 je vyrobená z kvalitního vodivého polypropylenu černé barvy, který zajišťuje bezpečnou manipulaci s elektro komponentami. Je určená pro přepravu a skladování citlivých elektro součástek.
Kde ho využijete
Přepravku ESD EURO 40x30x17 můžete využít pro přepravu a skladování citlivých elektro součástek, jako jsou například kondenzátory, tranzistory nebo další komponenty.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | ESD EURO přepravky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1.1 kg |
| EAN: | 8594177261859 |
| Hmotnost: | 1.1 kg |
| Výška: | 17 cm |
| Šířka: | 30 cm |
| Délka: | 40 cm |
| Záruka: | 2 roky |
| Délka: | 40 cm |
| Šířka: | 30 cm |
| Výška: | 17 cm |
| Barva: | černá |
| Materiál: | ESD |
| Vnitřní délka: | 37 cm |
| Vnitřní šířka: | 27 cm |
| Vnitřní výška: | 16.5 cm |
| Objem: | 16 l |
| Rozměr: | 40 x 30 x 17 cm |
| Hmotnost: | 1.1 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
-1.png)




