Přepravka ESD EURO 40x30x32
Kód: TBA-965646Detailní popis produktu
Hlavní výhody
- Zamezení elektrostatického náboje – ESD přepravky zamezují vzniku elektrostatického náboje, který může poškodit citlivé elektro součástky.
- Bezpečná manipulace – s ESD přepravkami můžete bezpečně manipulovat s elektro komponentami a chránit je před poškozením.
- Možnost potisku – ESD přepravky jsou vhodné pro potisk a umožňují vám personalizovat své produkty.
Popis produktu
Přepravka ESD EURO 40x30x32 je vyrobená z kvalitního vodivého polypropylenu černé barvy, který je odolný proti elektrostatickému náboji. Je určená pro přepravu a skladování citlivých elektro součástek.
Kde ho využijete
Přepravku ESD EURO 40x30x32 můžete použít pro přepravu a skladování citlivých elektro součástek, jako jsou kondenzátory, tranzistory nebo další komponenty.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | ESD EURO přepravky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1.9 kg |
| EAN: | 8594177262061 |
| Hmotnost: | 1.9 kg |
| Výška: | 32 cm |
| Šířka: | 30 cm |
| Délka: | 40 cm |
| Záruka: | 2 roky |
| Délka: | 40 cm |
| Šířka: | 30 cm |
| Výška: | 32 cm |
| Barva: | černá |
| Materiál: | ESD |
| Vnitřní délka: | 37 cm |
| Vnitřní šířka: | 27 cm |
| Vnitřní výška: | 31.5 cm |
| Objem: | 31 l |
| Rozměr: | 40 x 30 x 32 cm |
| Hmotnost: | 1.9 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
-1.png)




