Přepravka ESD EURO 60x40x12
Kód: TBA-965715Detailní popis produktu
Hlavní výhody
- Zamezení elektrostatického náboje – ESD přepravky zamezují vzniku elektrostatického náboje, který může poškodit citlivé elektro součástky.
- Bezpečná manipulace – naše ESD přepravky zajišťují bezpečnou manipulaci s elektro komponenty.
- Možnost potisku – naše přepravky lze potisknout, aby vyhovovaly vašim specifickým potřebám.
Popis produktu
Přepravka ESD EURO 60x40x12 je vyrobená z kvalitního vodivého polypropylenu černé barvy, který zajišťuje bezpečnou manipulaci s elektro komponenty.
Kde ho využijete
Přepravka ESD EURO 60x40x12 je ideální pro přepravu a skladování citlivých elektro součástek, jako jsou součástky pro elektroniku, počítače nebo další elektronické zařízení.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | ESD EURO přepravky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1.47 kg |
| EAN: | 8594177262283 |
| Hmotnost: | 1.47 kg |
| Výška: | 12 cm |
| Šířka: | 40 cm |
| Délka: | 60 cm |
| Záruka: | 2 roky |
| Délka: | 60 cm |
| Šířka: | 40 cm |
| Výška: | 12 cm |
| Barva: | černá |
| Materiál: | ESD |
| Vnitřní délka: | 57 cm |
| Vnitřní šířka: | 37 cm |
| Vnitřní výška: | 11.5 cm |
| Objem: | 24 l |
| Rozměr: | 60 x 40 x 12 cm |
| Hmotnost: | 1.47 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
-1.png)




