Přepravka ESD EURO 60x40x22
Kód: TBA-965739Detailní popis produktu
Hlavní výhody
- Zamezení elektrostatického náboje – ESD přepravky zamezují vzniku elektrostatického náboje, který může poškodit citlivé elektro součástky.
- Bezpečná manipulace – naše ESD přepravky zajišťují bezpečnou manipulaci s elektro komponenty, zamezujíce tak poškození součástek.
- Možnost potisku – naše ESD přepravky lze potisknout, což umožňuje personalizaci produktů a snadnější identifikaci.
Popis produktu
Přepravka ESD EURO 60x40x22 je vyrobená z kvalitního vodivého polypropylenu černé barvy, který je odolný proti mechanickému poškození a zajišťuje bezpečnou manipulaci s elektro komponenty.
Kde ho využijete
Přepravka ESD EURO 60x40x22 je ideální pro skladování a přepravu citlivých elektro součástek v různých průmyslových odvětvích, jako jsou například elektronika, automobilový průmysl nebo aerospace.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | ESD EURO přepravky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 2.07 kg |
| EAN: | 8594177262467 |
| Hmotnost: | 2.07 kg |
| Výška: | 22 cm |
| Šířka: | 40 cm |
| Délka: | 60 cm |
| Záruka: | 2 roky |
| Délka: | 60 cm |
| Šířka: | 40 cm |
| Výška: | 22 cm |
| Barva: | černá |
| Materiál: | ESD |
| Vnitřní délka: | 57 cm |
| Vnitřní šířka: | 37 cm |
| Vnitřní výška: | 21.5 cm |
| Objem: | 45 l |
| Rozměr: | 60 x 40 x 22 cm |
| Hmotnost: | 2.07 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
-1.png)




