Přepravka ESD EURO 60x40x27
Kód: TBA-965746Detailní popis produktu
Hlavní výhody
- Zamezení elektrostatického náboje – ESD přepravky zamezují vzniku elektrostatického náboje, který může poškodit citlivé elektro součástky.
- Bezpečná manipulace – naše ESD přepravky zajišťují bezpečnou manipulaci s elektro komponentami, což je zvláště důležité při práci s citlivými součástkami.
- Možnost potisku – naše ESD přepravky lze potisknout, což umožňuje personalizaci produktů a zajišťuje snadnější identifikaci.
Popis produktu
Přepravka ESD EURO 60x40x27 je vyrobená z kvalitního vodivého polypropylenu černé barvy, který je odolný proti mechanickému poškození a zajišťuje bezpečnou přepravu citlivých elektro součástek.
Kde ho využijete
Přepravku ESD EURO 60x40x27 lze využít pro přepravu a skladování citlivých elektro součástek v různých odvětvích, jako jsou například elektronika, automobilový průmysl nebo aerospace.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | ESD EURO přepravky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 2.5 kg |
| EAN: | 8594177262535 |
| Hmotnost: | 2.5 kg |
| Výška: | 27 cm |
| Šířka: | 40 cm |
| Délka: | 60 cm |
| Záruka: | 2 roky |
| Délka: | 60 cm |
| Šířka: | 40 cm |
| Výška: | 27 cm |
| Barva: | černá |
| Materiál: | ESD |
| Vnitřní délka: | 57 cm |
| Vnitřní šířka: | 37 cm |
| Vnitřní výška: | 26.5 cm |
| Objem: | 55 l |
| Rozměr: | 60 x 40 x 27 cm |
| Hmotnost: | 2.5 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
-1.png)




