Přepravka ESD EURO 60x40x32
Kód: TBA-965756Detailní popis produktu
Hlavní výhody
- Zamezení elektrostatického náboje – ESD přepravky zamezují vzniku elektrostatického náboje, který může poškodit citlivé elektro součástky.
- Bezpečná manipulace – s přepravkami od TBA máte vždy bezpečnou manipulaci s elektro komponenty.
- Možnost potisku – přepravky lze potisknout, aby bylo možné je snadno identifikovat.
Popis produktu
Přepravka ESD EURO 60x40x32 je vyrobená z kvalitního vodivého polypropylenu černé barvy a je určená pro přepravu a skladování citlivých elektro součástek.
Kde ho využijete
Přepravku ESD EURO 60x40x32 můžete využít pro přepravu a skladování citlivých elektro součástek, jako jsou například kondenzátory, diody nebo tranzistory.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | ESD EURO přepravky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 2.7 kg |
| EAN: | 8594177262597 |
| Hmotnost: | 2.7 kg |
| Výška: | 32 cm |
| Šířka: | 40 cm |
| Délka: | 60 cm |
| Záruka: | 2 roky |
| Délka: | 60 cm |
| Šířka: | 40 cm |
| Výška: | 32 cm |
| Barva: | černá |
| Materiál: | ESD |
| Vnitřní délka: | 57 cm |
| Vnitřní šířka: | 37 cm |
| Vnitřní výška: | 31.5 cm |
| Objem: | 66 l |
| Rozměr: | 60 x 40 x 32 cm |
| Hmotnost: | 2.7 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
-1.png)




