Přepravka ESD EURO 60x40x42
Kód: TBA-965766Detailní popis produktu
Hlavní výhody
- Zamezení elektrostatického náboje – ESD přepravky zamezují vzniku elektrostatického náboje, což je důležité pro bezpečnou manipulaci s citlivými elektro komponentami.
- Široké použití – Přepravky jsou vhodné pro široké spektrum aplikací, včetně skladování a přepravy citlivých elektro součástek.
- Možnost potisku – Přepravky lze potisknout, což umožňuje personalizaci produktu podle vašich potřeb.
Popis produktu
Přepravka ESD EURO 60x40x42 je vyrobena z kvalitního vodivého polypropylenu černé barvy, který zajišťuje bezpečnou manipulaci s citlivými elektro komponentami.
Kde ho využijete
Přepravku ESD EURO 60x40x42 můžete použít pro skladování a přepravu citlivých elektro součástek, jako jsou například kondenzátory, diody nebo tranzistory.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | ESD EURO přepravky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 3.41 kg |
| EAN: | 8594177262672 |
| Hmotnost: | 3.41 kg |
| Výška: | 42 cm |
| Šířka: | 40 cm |
| Délka: | 60 cm |
| Záruka: | 2 roky |
| Délka: | 60 cm |
| Šířka: | 40 cm |
| Výška: | 42 cm |
| Barva: | černá |
| Materiál: | ESD |
| Vnitřní délka: | 57 cm |
| Vnitřní šířka: | 37 cm |
| Vnitřní výška: | 41.5 cm |
| Objem: | 87 l |
| Rozměr: | 60 x 40 x 42 cm |
| Hmotnost: | 3.41 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
-1.png)




