Přepravka ESD EURO 80x60x12
Kód: TBA-965805Detailní popis produktu
Hlavní výhody
- Zamezení elektrostatického náboje – ESD přepravky zamezují vzniku elektrostatického náboje, čímž chrání citlivé elektro součástky.
- Bezpečná manipulace – s ESD přepravkami můžete vždy bezpečně manipulovat s elektro komponentami.
- Možnost potisku – ESD přepravky umožňují potisk, díky čemuž můžete personalizovat své zboží.
Popis produktu
Přepravka ESD EURO 80x60x12 je určená pro přepravu a skladování citlivých elektro součástek. Je vyrobena z kvalitního vodivého polypropylenu černé barvy.
Kde ho využijete
Přepravku ESD EURO 80x60x12 můžete použít pro přepravu a skladování citlivých elektro součástek, jako jsou například kondenzátory, diody nebo tranzistory.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | ESD EURO přepravky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 3.7 kg |
| EAN: | 8594177262771 |
| Hmotnost: | 3.7 kg |
| Výška: | 12 cm |
| Šířka: | 60 cm |
| Délka: | 80 cm |
| Záruka: | 2 roky |
| Délka: | 80 cm |
| Šířka: | 60 cm |
| Výška: | 12 cm |
| Barva: | černá |
| Materiál: | ESD |
| Vnitřní délka: | 77 cm |
| Vnitřní šířka: | 57 cm |
| Vnitřní výška: | 10.5 cm |
| Objem: | 46 l |
| Rozměr: | 80 x 60 x 12 cm |
| Hmotnost: | 3.7 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
-1.png)




