Přepravka ESD EURO 80x60x22
Kód: TBA-965815Detailní popis produktu
Hlavní výhody
- Zamezení elektrostatického náboje – díky vodivému materiálu zamezíte vzniku elektrostatického náboje, který může poškodit citlivé elektro součástky.
- Bezpečná manipulace – s přepravkami od TBA máte vždy jistotu bezpečné manipulace s elektro komponenty.
- Možnost potisku – můžete potisknout přepravky podle svých potřeb.
Popis produktu
Přepravka ESD EURO 80x60x22 je určená pro přepravu a skladování citlivých elektro součástek. Je vyrobena z kvalitního vodivého polypropylenu černé barvy, který zamezuje vzniku elektrostatického náboje.
Kde ho využijete
Přepravku ESD EURO 80x60x22 můžete použít pro přepravu a skladování citlivých elektro součástek, jako jsou například kondenzátory, diody nebo tranzistory.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | ESD EURO přepravky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 4.67 kg |
| EAN: | 8594177262832 |
| Hmotnost: | 4.67 kg |
| Výška: | 22 cm |
| Šířka: | 60 cm |
| Délka: | 80 cm |
| Záruka: | 2 roky |
| Délka: | 80 cm |
| Šířka: | 60 cm |
| Výška: | 22 cm |
| Barva: | černá |
| Materiál: | ESD |
| Vnitřní délka: | 77 cm |
| Vnitřní šířka: | 57 cm |
| Vnitřní výška: | 20.5 cm |
| Objem: | 89 l |
| Rozměr: | 80 x 60 x 22 cm |
| Hmotnost: | 4.67 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
-1.png)




