Přepravka ESD EURO s víkem 30x20x13,5
Kód: TBA-966986Detailní popis produktu
Hlavní výhody
- Zamezení elektrostatického náboje – díky vodivému materiálu zamezíte vzniku elektrostatického náboje, který může poškodit citlivé elektro součástky.
- Bezpečná manipulace – naše přepravky jsou vyrobené z kvalitního materiálu, který zajišťuje bezpečnou manipulaci s elektro komponentami.
- Možnost potisku – naše přepravky lze potisknout, aby se snadno rozlišily od ostatních produktů.
Popis produktu
Přepravka ESD EURO s víkem 30x20x13,5 je speciálně navržena pro přepravu a skladování citlivých elektro součástek. Je vyrobena z kvalitního vodivého polypropylenu černé barvy, který zamezuje vzniku elektrostatického náboje.
Kde ho využijete
Přepravku ESD EURO s víkem 30x20x13,5 můžete využít pro přepravu a skladování citlivých elektro součástek, jako jsou například kondenzátory, diody nebo tranzistory.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | ESD EURO přepravky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.84 kg |
| EAN: | 8594177263259 |
| Hmotnost: | 0.84 kg |
| Výška: | 13.5 cm |
| Šířka: | 20 cm |
| Délka: | 30 cm |
| Záruka: | 2 roky |
| Délka: | 30 cm |
| Šířka: | 20 cm |
| Výška: | 13.5 cm |
| Barva: | černá |
| Materiál: | ESD |
| Vnitřní délka: | 27 cm |
| Vnitřní šířka: | 17 cm |
| Vnitřní výška: | 11.5 cm |
| Objem: | 5 l |
| Rozměr: | 30 x 20 x 13.5 cm |
| Hmotnost: | 0.84 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
-1.png)




