Přepravka ESD EURO s víkem 40x30x13,5
Kód: TBA-967105Detailní popis produktu
Hlavní výhody
- Zamezení elektrostatického náboje – díky vodivému materiálu zabraňuje vzniku elektrostatického náboje, který může poškodit citlivé elektro součástky.
- Bezpečná manipulace – s přepravkami od TBA máte vždy jistotu bezpečné manipulace s elektro komponenty.
- Možnost potisku – můžete si přepravku potisknout podle svých potřeb.
Popis produktu
Přepravka ESD EURO s víkem 40x30x13,5 je vysoce kvalitní a spolehlivá řešení pro přepravu a skladování citlivých elektro součástek.
Kde ho využijete
Přepravku ESD EURO s víkem 40x30x13,5 můžete využít pro přepravu a skladování citlivých elektro součástek v různých oblastech, jako je například výroba, montáž nebo skladování.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | ESD EURO přepravky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1.43 kg |
| EAN: | 8594177263297 |
| Hmotnost: | 1.43 kg |
| Výška: | 13.5 cm |
| Šířka: | 30 cm |
| Délka: | 40 cm |
| Záruka: | 2 roky |
| Délka: | 40 cm |
| Šířka: | 30 cm |
| Výška: | 13.5 cm |
| Barva: | černá |
| Materiál: | ESD |
| Vnitřní délka: | 37 cm |
| Vnitřní šířka: | 27 cm |
| Vnitřní výška: | 11.5 cm |
| Objem: | 11 l |
| Rozměr: | 40 x 30 x 13.5 cm |
| Hmotnost: | 1.43 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
-1.png)




