Přepravka ESD EURO s víkem 40x30x23,5
Kód: TBA-967125Detailní popis produktu
Hlavní výhody
- Zamezení elektrostatického náboje – díky vodivému materiálu zamezíte vzniku elektrostatického náboje, který může poškodit citlivé elektro součástky.
- Bezpečná manipulace – s naší přepravkou budete mít vždy jistotu bezpečné manipulace s elektro komponenty.
- Možnost potisku – naše přepravky lze potisknout, aby se vaše značka nebo logo objevilo na produktu.
Popis produktu
Přepravka ESD EURO s víkem 40x30x23,5 je vyrobená z kvalitního vodivého polypropylenu černé barvy. Je určená pro přepravu a skladování citlivých elektro součástek.
Kde ho využijete
Přepravku ESD EURO s víkem 40x30x23,5 můžete využít pro přepravu a skladování citlivých elektro součástek, jako jsou například kondenzátory, diody nebo tranzistory.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | ESD EURO přepravky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1.86 kg |
| EAN: | 8594177263358 |
| Hmotnost: | 1.86 kg |
| Výška: | 23.5 cm |
| Šířka: | 30 cm |
| Délka: | 40 cm |
| Záruka: | 2 roky |
| Délka: | 40 cm |
| Šířka: | 30 cm |
| Výška: | 23.5 cm |
| Barva: | černá |
| Materiál: | ESD |
| Vnitřní délka: | 37 cm |
| Vnitřní šířka: | 27 cm |
| Vnitřní výška: | 21.5 cm |
| Objem: | 21 l |
| Rozměr: | 40 x 30 x 23.5 cm |
| Hmotnost: | 1.86 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
-1.png)




