Přepravka ESD EURO s víkem 40x30x33,5
Kód: TBA-967145Detailní popis produktu
Hlavní výhody
- Zamezení elektrostatického náboje – díky vodivému materiálu zamezuje vzniku elektrostatického náboje, který by mohl poškodit citlivé elektro součástky.
- Bezpečná manipulace – díky přepravce ESD EURO s víkem máte vždy jistotu bezpečné manipulace s elektro komponenty.
- Možnost potisku – můžete potisknout přepravku podle svých potřeb, což je ideální pro identifikaci a organizaci vašich součástek.
Popis produktu
Přepravka ESD EURO s víkem 40x30x33,5 je vyrobená z kvalitního vodivého polypropylenu černé barvy, který je odolný vůči mechanickému namáhání a poškození.
Kde ho využijete
Přepravku ESD EURO s víkem 40x30x33,5 můžete využít pro přepravu a skladování citlivých elektro součástek, jako jsou kondenzátory, diody, tranzistory a další.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | ESD EURO přepravky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 2.4 kg |
| EAN: | 8594177263402 |
| Hmotnost: | 2.4 kg |
| Výška: | 33.5 cm |
| Šířka: | 30 cm |
| Délka: | 40 cm |
| Záruka: | 2 roky |
| Délka: | 40 cm |
| Šířka: | 30 cm |
| Výška: | 33.5 cm |
| Barva: | černá |
| Materiál: | ESD |
| Vnitřní délka: | 37 cm |
| Vnitřní šířka: | 27 cm |
| Vnitřní výška: | 31.5 cm |
| Objem: | 31 l |
| Rozměr: | 40 x 30 x 33.5 cm |
| Hmotnost: | 2.4 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
-1.png)




