Přepravka ESD EURO s víkem 60x40x13,5
Kód: TBA-967165Detailní popis produktu
Hlavní výhody
- Zamezení elektrostatického náboje – díky vodivému materiálu zamezíte vzniku elektrostatického náboje, který může poškodit citlivé elektro součástky.
- Bezpečná manipulace – s naší přepravkou budete mít jistotu bezpečné manipulace s elektro komponentami.
- Možnost potisku – naše přepravky lze potisknout, aby se vaše značka nebo logo objevila na produktu.
Popis produktu
Přepravka ESD EURO s víkem 60x40x13,5 je vyrobená z kvalitního vodivého polypropylenu černé barvy, který zajišťuje bezpečnou manipulaci s citlivými elektro součástkami.
Kde ho využijete
Přepravku ESD EURO s víkem 60x40x13,5 můžete použít pro přepravu a skladování citlivých elektro součástek v různých průmyslových odvětvích.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | ESD EURO přepravky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 2.6 kg |
| EAN: | 8594177263457 |
| Hmotnost: | 2.6 kg |
| Výška: | 13.5 cm |
| Šířka: | 40 cm |
| Délka: | 60 cm |
| Záruka: | 2 roky |
| Délka: | 60 cm |
| Šířka: | 40 cm |
| Výška: | 13.5 cm |
| Barva: | černá |
| Materiál: | ESD |
| Vnitřní délka: | 57 cm |
| Vnitřní šířka: | 37 cm |
| Vnitřní výška: | 11.5 cm |
| Objem: | 24 l |
| Rozměr: | 60 x 40 x 13.5 cm |
| Hmotnost: | 2.6 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
-1.png)




