Přepravka ESD EURO s víkem 60x40x28,5
Kód: TBA-967195Detailní popis produktu
Hlavní výhody
- Zamezení elektrostatického náboje – díky vodivému materiálu zamezuje vzniku elektrostatického náboje, který může poškodit citlivé elektro součástky.
- Bezpečná manipulace – s přepravkami od TBA máte vždy jistotu bezpečné manipulace s elektro komponentami.
- Možnost potisku – přepravky lze potisknout podle vašich potřeb, což je ideální pro identifikaci a organizaci vašich součástek.
Popis produktu
Přepravka ESD EURO s víkem 60x40x28,5 je vyrobená z kvalitního vodivého polypropylenu černé barvy. Je určená pro přepravu a skladování citlivých elektro součástek, jako jsou například kondenzátory, diody nebo tranzistory.
Kde ho využijete
Přepravku ESD EURO s víkem 60x40x28,5 můžete využít pro přepravu a skladování citlivých elektro součástek v různých oblastech, jako jsou například výrobní linky, laboratoře nebo skladové prostory.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | ESD EURO přepravky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 3.5 kg |
| EAN: | 8594177263532 |
| Hmotnost: | 3.5 kg |
| Výška: | 28.5 cm |
| Šířka: | 40 cm |
| Délka: | 60 cm |
| Záruka: | 2 roky |
| Délka: | 60 cm |
| Šířka: | 40 cm |
| Výška: | 28.5 cm |
| Barva: | černá |
| Materiál: | ESD |
| Vnitřní délka: | 57 cm |
| Vnitřní šířka: | 37 cm |
| Vnitřní výška: | 26.5 cm |
| Objem: | 55 l |
| Rozměr: | 60 x 40 x 28.5 cm |
| Hmotnost: | 3.5 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
-1.png)




