Přepravka ESD EURO s víkem 60x40x33,5
Kód: TBA-965758Detailní popis produktu
Hlavní výhody
- Zamezení elektrostatického náboje – díky vodivému materiálu zamezuje vzniku elektrostatického náboje, který by mohl poškodit citlivé elektro součástky.
- Bezpečná manipulace – přepravka ESD EURO s víkem je vyrobená z kvalitního materiálu, který zajišťuje bezpečnou manipulaci s elektro komponentami.
- Možnost potisku – přepravka je vhodná pro potisk, což umožňuje personalizaci produktu podle vašich potřeb.
Popis produktu
Přepravka ESD EURO s víkem je vyrobená z vodivého polypropylenu černé barvy a je určena pro přepravu a skladování citlivých elektro součástek.
Kde ho využijete
Přepravku ESD EURO s víkem můžete využít pro přepravu a skladování citlivých elektro součástek, jako jsou součástky pro elektroniku, počítače nebo jiné elektronické zařízení.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | ESD EURO přepravky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 3.7 kg |
| EAN: | 8594177262610 |
| Hmotnost: | 3.7 kg |
| Výška: | 33.5 cm |
| Šířka: | 40 cm |
| Délka: | 60 cm |
| Záruka: | 2 roky |
| Délka: | 60 cm |
| Šířka: | 40 cm |
| Výška: | 33.5 cm |
| Barva: | černá |
| Materiál: | ESD |
| Vnitřní délka: | 57 cm |
| Vnitřní šířka: | 37 cm |
| Vnitřní výška: | 31.5 cm |
| Objem: | 66 l |
| Rozměr: | 60 x 40 x 33.5 cm |
| Hmotnost: | 3.7 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
-1.png)




