Přepravka ESD EURO s víkem 60x40x43,5
Kód: TBA-967215Detailní popis produktu
Hlavní výhody
- Zamezení elektrostatického náboje – díky vodivému materiálu zamezuje vzniku elektrostatického náboje, který může poškodit citlivé elektro součástky.
- Bezpečná manipulace – díky speciálnímu designu a materiálu zajišťuje bezpečnou manipulaci s elektro komponentami.
- Možnost potisku – umožňuje individuální potisk, který může být užitečný pro identifikaci nebo marketingové účely.
Popis produktu
Přepravka ESD EURO s víkem je vyrobená z kvalitního vodivého polypropylenu černé barvy, který je odolný proti mechanickému poškození a snadno se čistí.
Kde ho využijete
Přepravku ESD EURO s víkem můžete použít pro přepravu a skladování citlivých elektro součástek, jako jsou součástky pro elektroniku, počítače nebo jiné elektronické vybavení.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | ESD EURO přepravky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 4.7 kg |
| EAN: | 8594177263587 |
| Hmotnost: | 4.7 kg |
| Výška: | 43.5 cm |
| Šířka: | 40 cm |
| Délka: | 60 cm |
| Záruka: | 2 roky |
| Délka: | 60 cm |
| Šířka: | 40 cm |
| Výška: | 43.5 cm |
| Barva: | černá |
| Materiál: | ESD |
| Vnitřní délka: | 57 cm |
| Vnitřní šířka: | 37 cm |
| Vnitřní výška: | 41.5 cm |
| Objem: | 87 l |
| Rozměr: | 60 x 40 x 43.5 cm |
| Hmotnost: | 4.7 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
-1.png)




