Přepravka ESD EURO s víkem 60x40x9
Kód: TBA-967155Detailní popis produktu
Hlavní výhody
- Zamezení elektrostatického náboje – díky vodivému materiálu zamezuje vzniku elektrostatického náboje, který by mohl poškodit citlivé elektro součástky.
- Bezpečná manipulace – přepravka ESD EURO s víkem je vyrobená z kvalitního materiálu, který zajišťuje bezpečnou manipulaci s elektro komponentami.
- Možnost potisku – umožňuje personalizaci produktu podle vašich potřeb.
Popis produktu
Přepravka ESD EURO s víkem 60x40x9 je vyrobená z vodivého polypropylenu černé barvy a určena pro přepravu a skladování citlivých elektro součástek.
Kde ho využijete
Přepravku ESD EURO s víkem 60x40x9 můžete použít pro přepravu a skladování citlivých elektro součástek, jako jsou kondenzátory, tranzistory nebo jiné komponenty.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | ESD EURO přepravky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 2.2 kg |
| EAN: | 8594177263426 |
| Hmotnost: | 2.2 kg |
| Výška: | 9.5 cm |
| Šířka: | 40 cm |
| Délka: | 60 cm |
| Záruka: | 2 roky |
| Délka: | 60 cm |
| Šířka: | 40 cm |
| Výška: | 9.5 cm |
| Barva: | černá |
| Materiál: | ESD |
| Vnitřní délka: | 57 cm |
| Vnitřní šířka: | 37 cm |
| Vnitřní výška: | 7 cm |
| Objem: | 14 l |
| Rozměr: | 60 x 40 x 9.5 cm |
| Hmotnost: | 2.2 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
-1.png)




