Přepravka ESD EURO s víkem 80x60x13,5
Kód: TBA-966015Detailní popis produktu
Hlavní výhody
- Zamezení elektrostatického náboje – díky vodivému materiálu polypropylenu zabraňuje vzniku elektrostatického náboje, který může poškodit citlivé elektro součástky.
- Bezpečná manipulace – ESD Euro přepravky s víkem jsou vyrobené pro bezpečnou manipulaci s elektro komponenty, což zajišťuje ochranu před poškozením.
- Možnost potisku – umožňuje personalizaci produktů podle vašich potřeb.
Popis produktu
Přepravka ESD EURO s víkem 80x60x13,5 je určená pro přepravu a skladování citlivých elektro součástek. Je vyrobena z kvalitního vodivého polypropylenu černé barvy, který zabraňuje vzniku elektrostatického náboje.
Kde ho využijete
Přepravku ESD EURO s víkem 80x60x13,5 můžete použít pro přepravu a skladování citlivých elektro součástek v různých oblastech, jako jsou například elektronické dílny, laboratoře nebo výrobní linky.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | ESD EURO přepravky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 5.64 kg |
| EAN: | 8594177266472 |
| Hmotnost: | 5.64 kg |
| Výška: | 13.5 cm |
| Šířka: | 60 cm |
| Délka: | 80 cm |
| Záruka: | 2 roky |
| Délka: | 80 cm |
| Šířka: | 60 cm |
| Výška: | 13.5 cm |
| Barva: | černá |
| Materiál: | ESD |
| Vnitřní délka: | 77 cm |
| Vnitřní šířka: | 57 cm |
| Vnitřní výška: | 10.5 cm |
| Objem: | 46 l |
| Rozměr: | 80 x 60 x 13.5 cm |
| Úchyt: | uzavřený |
| Hmotnost: | 5.64 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
-1.png)




