Přepravka ESD EURO s víkem 80x60x33,5
Kód: TBA-966035Detailní popis produktu
Hlavní výhody
- Zamezení elektrostatického náboje – díky vodivému materiálu zabraňuje vzniku elektrostatického náboje, který by mohl poškodit citlivé elektro součástky.
- Bezpečná manipulace – díky kvalitní konstrukci a vodivému materiálu zajišťuje bezpečnou manipulaci s elektro komponenty.
- Možnost potisku – umožňuje individuální potisk, který může být užitečný pro identifikaci nebo branding.
Popis produktu
Přepravka ESD EURO s víkem 80x60x33,5 je vyrobená z kvalitního vodivého polypropylenu černé barvy, který zabraňuje vzniku elektrostatického náboje. Je určená pro přepravu a skladování citlivých elektro součástek.
Kde ho využijete
Přepravku ESD EURO s víkem 80x60x33,5 můžete použít pro přepravu a skladování citlivých elektro součástek, jako jsou například kondenzátory, diody nebo integrované obvody.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | ESD EURO přepravky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 7.72 kg |
| EAN: | 8594177266465 |
| Hmotnost: | 7.72 kg |
| Výška: | 33.5 cm |
| Šířka: | 60 cm |
| Délka: | 80 cm |
| Záruka: | 2 roky |
| Délka: | 80 cm |
| Šířka: | 60 cm |
| Výška: | 33.5 cm |
| Barva: | černá |
| Materiál: | ESD |
| Vnitřní délka: | 77 cm |
| Vnitřní šířka: | 57 cm |
| Vnitřní výška: | 30.5 cm |
| Objem: | 133 l |
| Rozměr: | 80 x 60 x 33.5 cm |
| Úchyt: | uzavřený |
| Hmotnost: | 7.72 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
-1.png)




