Přepravka ESD EURO s víkem 80x60x43,5
Kód: TBA-966045Detailní popis produktu
Hlavní výhody
- Zamezení elektrostatického náboje – zabraňuje vzniku elektrostatického náboje, který může poškodit citlivé elektro součástky.
- Bezpečná manipulace – umožňuje bezpečnou manipulaci s elektro komponenty, čímž zabraňuje poškození součástek.
- Možnost potisku – umožňuje potisk produktu, což je výhodné pro identifikaci a organizace.
Popis produktu
Přepravka ESD EURO s víkem 80x60x43,5 je určena pro přepravu a skladování citlivých elektro součástek. Je vyrobena z vodivého polypropylenu černé barvy, který zabraňuje vzniku elektrostatického náboje.
Kde ho využijete
Přepravku ESD EURO s víkem 80x60x43,5 můžete použít pro přepravu a skladování citlivých elektro součástek, jako jsou kondenzátory, diody, tranzistory apod.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | ESD EURO přepravky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 9.23 kg |
| EAN: | 8594177266489 |
| Hmotnost: | 9.23 kg |
| Výška: | 43.5 cm |
| Šířka: | 60 cm |
| Délka: | 80 cm |
| Záruka: | 2 roky |
| Délka: | 80 cm |
| Šířka: | 60 cm |
| Výška: | 43.5 cm |
| Barva: | černá |
| Materiál: | ESD |
| Vnitřní délka: | 77 cm |
| Vnitřní šířka: | 57 cm |
| Vnitřní výška: | 40.5 cm |
| Objem: | 177 l |
| Rozměr: | 80 x 60 x 43.5 cm |
| Úchyt: | uzavřený |
| Hmotnost: | 9.23 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
-1.png)




