Přepravka EURO 20x15x12 uzavřený úchyt
Kód: TBA-965570Detailní popis produktu
Hlavní výhody
- Odolnost vůči teplotám – Odolná vůči chladu a kontaktnímu teplu.
- Odolnost vůči chemikáliím – Odolná vůči kyselinám a louhům.
- Stohovatelnost – Jednoduše stohovatelná.
- Optimalizace pro automatizovanou logistiku – Optimalizováno pro použití v automatizované logistice (vhodné pro použití na přepravnících a válečkových transportérech).
- Možnost potisku
Popis produktu
Přepravka EURO 20x15x12 uzavřený úchyt je plastový box vyrobený z vysoce kvalitního polypropylenu. Je vhodný pro dopravu a skladování různých materiálů.
Kompatibilita a využití
Přepravka EURO 20x15x12 uzavřený úchyt je kompatibilní s automatizovanými přepravníky a válečkovými transportéry. Má plný úchyt, který umožňuje bezpečné uložení produktu. Produkt je k dispozici v různých velikostech a může být potištěn podle požadavků zákazníka.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | EURO přepravky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.34 kg |
| EAN: | 8594177261699 |
| Hmotnost: | 0.34 kg |
| Výška: | 12 cm |
| Šířka: | 15 cm |
| Délka: | 20 cm |
| Záruka: | 2 roky |
| Délka: | 20 cm |
| Šířka: | 15 cm |
| Výška: | 12 cm |
| Barva: | šedá |
| Materiál: | PP |
| Vnitřní délka: | 17 cm |
| Vnitřní šířka: | 12 cm |
| Vnitřní výška: | 11.5 cm |
| Objem: | 2 l |
| Rozměr: | 20 x 15 x 12 cm |
| Úchyt: | uzavřený |
| Hmotnost: | 0.34 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
-1.png)




