Přepravka EURO 30x20x12 uzavřený úchyt
Kód: TBA-965660Detailní popis produktu
Hlavní výhody
- Odolnost vůči teplotním extrémech – díky své konstrukci je přepravka odolná vůči chladu a kontaktnímu teplu.
- Hygieničnost – plastová přepravka je snadno čistitelná a hygienická.
- Stohovatelnost – díky své jednoduché konstrukci je přepravka snadno stohovatelná a optimalizována pro použití v automatizované logistice.
Popis produktu
Přepravka EURO 30x20x12 uzavřený úchyt je univerzální plastová přepravka vyrobená z vysoce kvalitního polypropylenu. Je vhodná pro dopravu a skladování v průmyslových sektorech.
Kde ho využijete
Přepravka je vhodná pro použití v průmyslových sektorech, jako jsou například výrobní linky, skladování materiálu a dopravu zboží.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | EURO přepravky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.5 kg |
| EAN: | 8594177262085 |
| Hmotnost: | 0.5 kg |
| Výška: | 12 cm |
| Šířka: | 20 cm |
| Délka: | 30 cm |
| Záruka: | 2 roky |
| Délka: | 30 cm |
| Šířka: | 20 cm |
| Výška: | 12 cm |
| Barva: | šedá |
| Materiál: | PP |
| Vnitřní délka: | 27 cm |
| Vnitřní šířka: | 17 cm |
| Vnitřní výška: | 11.5 cm |
| Objem: | 5.2 l |
| Rozměr: | 30 x 20 x 12 cm |
| Úchyt: | uzavřený |
| Hmotnost: | 0.5 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
-1.png)




