Přepravka EURO 30x20x17 uzavřený úchyt
Kód: TBA-965670Detailní popis produktu
Hlavní výhody
- Odolnost vůči teplotním extrémech – odolná vůči chladu a kontaktnímu teplu.
- Chemická odolnost – odolná vůči kyselinám a louhům.
- Stohovatelnost – jednoduše stohovatelná pro snadnou dopravu a skladování.
Popis produktu
Přepravka EURO 30x20x17 uzavřený úchyt je univerzální dělník ve všech průmyslových sektorech. Je vyroben z vysoce kvalitního polypropylenu a je optimalizován pro použití v automatizované logistice.
Kde ho využijete
Přepravka EURO 30x20x17 uzavřený úchyt je vhodná pro dopravu a skladování zboží v průmyslových podmínkách.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | EURO přepravky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.66 kg |
| EAN: | 8594177262146 |
| Hmotnost: | 0.66 kg |
| Výška: | 17 cm |
| Šířka: | 20 cm |
| Délka: | 30 cm |
| Záruka: | 2 roky |
| Délka: | 30 cm |
| Šířka: | 20 cm |
| Výška: | 17 cm |
| Barva: | šedá |
| Materiál: | PP |
| Vnitřní délka: | 27 cm |
| Vnitřní šířka: | 17 cm |
| Vnitřní výška: | 16.5 cm |
| Objem: | 7 l |
| Rozměr: | 30 x 20 x 17 cm |
| Úchyt: | uzavřený |
| Hmotnost: | 0.66 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
-1.png)




