Přepravka EURO 40x30x22 se zesíleným dnem otevřený úchyt
Kód: TBA-965628Detailní popis produktu
Hlavní výhody
- Odolnost vůči teplotám – Odolná vůči chladu a kontaktnímu teplu.
- Odolnost vůči chemikáliím – Odolná vůči kyselinám a louhům.
- Stohovatelnost – Jednoduše stohovatelná.
- Optimalizace pro automatizovanou logistiku – Optimalizováno pro použití v automatizované logistice (vhodné pro použití na přepravnících a válečkových transportérech).
Popis produktu
Přepravka EURO 40x30x22 se zesíleným dnem otevřený úchyt je plastový box vyrobený z vysoce kvalitního polypropylenu. Je vhodný pro dopravu a skladování různých materiálů.
Kompatibilita a využití
Přepravka EURO 40x30x22 se zesíleným dnem otevřený úchyt je vhodný pro použití v automatizované logistice, včetně použití na přepravnících a válečkových transportérech. Má rozměry 40x30x22 cm a je možné jej potiskovat.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | EURO přepravky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1.16 kg |
| EAN: | 8594177264720 |
| Hmotnost: | 1.16 kg |
| Výška: | 22 cm |
| Šířka: | 30 cm |
| Délka: | 40 cm |
| Záruka: | 2 roky |
| Délka: | 40 cm |
| Šířka: | 30 cm |
| Výška: | 22 cm |
| Barva: | šedá |
| Materiál: | PP |
| Vnitřní délka: | 37 cm |
| Vnitřní šířka: | 27 cm |
| Vnitřní výška: | 21.5 cm |
| Objem: | 20 l |
| Rozměr: | 40 x 30 x 22 cm |
| Hmotnost: | 1.16 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
-1.png)




