Přepravka EURO 40x30x22 uzavřený úchyt
Kód: TBA-965621Detailní popis produktu
Hlavní výhody
- Odolnost vůči teplotním extrémům – Odolná vůči chladu a kontaktnímu teplu.
- Odolnost vůči chemickým látkám – Odolná vůči kyselinám a louhům.
- Optimalizace pro automatizovanou logistiku – Optimalizováno pro použití v automatizované logistice (vhodné pro použití na přepravnících a válečkových transportérech).
Popis produktu
Přepravka EURO 40x30x22 uzavřený úchyt je plastový box vyrobený z vysoce kvalitního polypropylenu. Je vhodný pro dopravu a skladování různých materiálů.
Kompatibilita a využití
Přepravka EURO 40x30x22 uzavřený úchyt je vhodný pro použití v automatizované logistice, včetně použití na přepravnících a válečkových transportérech. Má rozměry 40x30x22 cm a je možné ji potiskovat. Je vhodný pro skladování a dopravu materiálů v průmyslových sektorech.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | EURO přepravky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1.17 kg |
| EAN: | 8594177261873 |
| Hmotnost: | 1.17 kg |
| Výška: | 22 cm |
| Šířka: | 30 cm |
| Délka: | 40 cm |
| Záruka: | 2 roky |
| Délka: | 40 cm |
| Šířka: | 30 cm |
| Výška: | 22 cm |
| Barva: | šedá |
| Materiál: | PP |
| Vnitřní délka: | 37 cm |
| Vnitřní šířka: | 27 cm |
| Vnitřní výška: | 21.5 cm |
| Objem: | 21 l |
| Rozměr: | 40 x 30 x 22 cm |
| Úchyt: | uzavřený |
| Hmotnost: | 1.17 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
-1.png)




